DEPILACJA BRAZYLIJSKA - NA CZYM POLEGA I JAKIE SĄ JEJ ZALETY

Depilacja brazylijska jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych. Polega na całkowitym usunięciu owłosienia ze sfery bikini, pachwin oraz pośladków.

Tego rodzaju zabieg najlepiej zrealizować w profesjonalnym gabinecie, gdyż wymaga on wiedzy i doświadczenia. Kosmetyczka nakłada pastę cukrową pod włos, nie z włosem tak jak w przypadku wosku. Depilacja z użyciem wosku dodatkowo wymaga przyklejenia plastra, który następnie jest odrywany ruchem przeciwnym do wzrostu włosów. Jeśli zabieg wykonywany jest za pomocą pasty cukrowej, plaster okazuje się niepotrzebny, gdyż zastygniętą masę cukrową ściąga się wraz z włosami. Pasta cukrowa nie wymaga podgrzania, co wyklucza problem poparzenia czy podrażnienia, jednak często stosuje się również depilację pastą cukrową na ciepło. Tuż po zabiegu nakłada się na skórę środek nawilżający, dzięki któremu zabezpiecza się naskórek przed ewentualnym podrażnieniem czy wysuszeniem.

Warto przed depilacją przygotować skórę w domu – dzień przed wizytą wykonać peeling, aby usunąć martwy naskórek i wyciągnąć wrośnięte włosy.

Druga metoda jest z pewnością mniej bolesna, gdyż pasta cukrowa nie przykleja się do skóry, przez co nie powoduje podrażnień, jak w przypadku wosku. Polecana jest osobom o delikatnej i alergicznej skórze, również ze względu na w 100% naturalny skład. Nie zrywa ani nie ciągnie naskórka, dzięki czemu stanowi odpowiedni sposób na walkę z niechcianym owłosieniem dla osób borykających się np. z pękającymi naczynkami.

Zalety tej metody depilacji wykonywanej przy użyciu pasty cukrowej to m.in.:

– trwałe efekty, gdyż gładką skórą można cieszyć się nawet 6 tygodni,

– wysoka skuteczność – można z łatwością usunąć nawet bardzo krótkie włosy, dzięki czemu nie trzeba czekać na to, by osiągnęły odpowiednią długość,

– mniejszy ból niż w przypadku inny metod depilacji,

– mniej wrastających włosów,

– brak nieprzyjemnego uczucia lepkości,

– znacznie cieńsze i bardziej miękkie odrastające włosy.

Jeśli chodzi o wybór salonu oferującego zabieg, jakim jest depilacja brazylijska Gdynia ma wiele do zaoferowania – tutaj mieści się nasze studio kosmetyczne, gdzie zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem włosów.

DEPILACJA BRAZYLIJSKA - GDZIE W GDYNI

Trójmiasto oferuje wiele miejsc, w których wykonuje się zabiegi depilacji. Jednak to nasze studio specjalizuje się w rozwiązaniach wymagających użycia pasty cukrowej. Wiedza oraz doświadczenie pozwala nam profesjonalnie i indywidualnie podchodzić do potrzeb każdego klienta. Zapewniamy szybką i dokładną depilację w przyjaznej atmosferze. Depilacja brazylijska nie musi kojarzyć się jedynie z bólem! Zadbamy o to, by był on odczuwalny w minimalnym stopniu, a efekt wynagrodził chwilę nieprzyjemności. Warto zdecydować się na zabieg całkowitego usunięcia włosów, jakim jest depilacja brazylijska Gdynia to miasto, w którym bez trudu uda się znaleźć profesjonalne studio kosmetyczne – Depilacja Karmel serdecznie zaprasza!