NATURALNA DEPILACJA SOPOT

Współczesna kosmetologia zna wiele skutecznych metod radzenia sobie z niechcianymi włoskami, ale to natura stworzyła składnik, dzięki któremu można wykonać mało inwazyjny i komfortowy zabieg. Mowa o cukrze, na bazie którego powstaje pasta, wykorzystywana do depilacji w naszym gabinecie Karmel. Jej największą zaletą jest naturalny skład oraz idealnie gładka, odżywiona skóra na długo po wyjściu z salonu.

DELIKATNE USUWANIE NIECHCIANYCH WŁOSKÓW

Pasta cukrowa pozbawiona jest szkodliwych, chemicznych substancji, których używanie może znacznie zaburzać delikatną strukturę skóry, podrażniać ją oraz wysuszać. Nasza metoda gwarantuje połączenie rewitalizującej mocy naturalnego produktu z nowoczesnymi technikami nakładania oraz pielęgnacji tuż po wykonanym zabiegu. Sposób działania mieszanki okazuje się równie prosty, jak jej skład. Ciepłe drobinki otaczają dokładnie każdy włosek i co ważne – nie przywierają do samej skóry tak bardzo, jak dzieje się to w przypadku depilacji woskiem. W efekcie depilacja odbywa się bez szarpania naskórka.

ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY WRAŻLIWEJ SKÓRY

Dzięki wprowadzeniu wyjątkowo łagodnej metody, jaką bez wątpienia jest depilacja pastą cukrową Sopot i okolica zyskały możliwość skorzystania z alternatywy dla mniej delikatnego wosku. Każdy zabieg zostanie przeprowadzony w przyjemnej, kameralnej atmosferze, z poszanowaniem dyskrecji i wygody naszych klientów. Skład oraz sposób działania pasty umożliwiają nakładanie jej nawet na bardzo wrażliwe partie ciała. W naszym gabinecie z powodzeniem stosujemy ciepły cukier do depilacji okolic bikini, a nawet skóry wokół oczu czy ust. Dokładamy wszelkich starań, by zabieg był bezbolesny i nie powodował uczucia dyskomfortu.

PASTA CUKROWA W PROFESJONALNYM GABINECIE

Osobom, które interesuje skuteczna depilacja Sopot oferuje usługi profesjonalistów. Dlaczego tak ważne jest skorzystanie z usług specjalisty? Przede wszystkim dlatego, że wiele drogeryjnych past zawiera konserwanty przedłużające trwałość prepartu, co może negatywnie wpływać na kondycję skóry. My korzystamy z dobrych jakościowo preparatów, a sposób ich nakładania jest w pełni bezpieczny dla odwiedzających nas gości, również alergików. Włoski zostaną usunięte wraz z cebulkami wraz z kierunkiem ich naturalnego wzrostu, a nie gwałtownie wyrwane.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ SOPOT - EFEKTY ZABIEGU

Pasta nie pozostawia na skórze nieprzyjemnego, lepkiego fluidu, ale uczucie miękkości i świeżości. Od setek lat cukier stosowany był jako naturalny peeling oraz skarbnica dobroczynnych substancji dla naszej skóry. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się przez wiele tygodni. Wystarczy jedna wizyta, by pozbyć się nieestetycznego problemu, a powtarzając zabieg co jakiś czas, z każdym kolejnym cebulki stają się coraz słabsze, włos wolniej odrasta, jest jaśniejszy i delikatniejszy. Jeśli więc poszukują Państwo skutecznego zabiegu depilacja pastą cukrową Sopot jest miejscem, w pobliżu którego znajduje się nasz gabinet. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzania salonu Karmel.