Kobido Gdynia

 

Oferujemy profesjonalny masaż Kobido w mieście Gdynia. Kobido, to japońska technika łącząca masaż i pielęgnację estetyczną. Jest to stymulujący masaż twarzy, szyi oraz górnej części klatki piersiowej, znany z działania odmładzającego.

 

Co to jest Kobido

Kobido to technika głębokiego masażu, wykonywanego na powierzchni skóry. Technika ta wspomaga krążenie limfy twarzy, szyi oraz dekoltu, jednocześnie uwalniając napięcie mięśni, zmniejszając w ten sposób widoczność zmarszczek. Podczas sesji masażu Kobido w naszym gabinecie w Gdyni masowana jest twarz, szyja i dekolt.

Zapraszamy 

Poniedziałek - Piątek
od 10 do 19
Sobota
od 10 do 17

SALON KOSMETYCZNY
W GDYNI ORŁOWO
Wierzbowa 36 - Gdynia

SALON KOSMETYCZNY
W GDAŃSKU WRZESZCZU
Klonowa 1/18a - Gdańsk

Jak przebiega masaż Kobido w gabinecie Karmel – Gdynia

Kobido jest niechirurgicznym liftingiem twarzy. Według ekspertów, w Kobido znajdziemy 48 rodzajów wykonywanych ruchów.

Poznaj etapy masażu Kobido w mieście Gdynia, w gabinecie Karmel.

Zaczynamy od masażu dekoltu, w celu pobudzenia krążenia krwi. Masujemy także lewą stronę twarzy, czyli stronę Yang, która połączona jest z organami, po czym masujemy prawą stronę twarzy, czyli Yin, która odpowiada za wnętrzności.

Idea Kobido skupiona jest na połączeniu części Yang oraz Yin, jest to praca nad równowagą „chi”, nad energią witalną.

Sesja zaczyna się od masażu suchego tkanek głębokich, tzn. nie korzystamy z olejku lub serum. Podczas tego etapu następuje zmniejszanie napięcia mięśni głębokich, które odpowiadają za nasze zmarszczki mimiczne. Kolejnym etapem są relaksujące, delikatne ruchy, których zadaniem jest odprężenie i zmniejszenie stresu.

Następnie wykonujemy drenaż limfatyczny, czyli pobudzamy przepływ krwi oraz limfy, wspomagając jednocześnie wydalanie szkodliwych toksyn z organizmu. Podczas tego etapu masażu Kobido, dostarczamy skórze niezbędne składniki, które pielęgnują tkanki skóry twarzy.

Po tym etapie zaczynamy charakterystyczną i intensywną technikę masażu – czyli lifting i ujędrnienie.

Sprawdź naszą ofertę w gabinecie Karmel – Kobido Gdynia.

Masaż Kobido – korzyści

Poprawiając krążenie krwi w skórze twarzy, szyi oraz dekolcie, masaż Kobido poprawia jędrność tych partii, jednocześnie uwalniając napięcie mięśni, zmniejszając w ten sposób widoczność zmarszczek mimicznych. Kobido to także nawadnianie tkanek, co pomaga przywrócić blask cerze. Masaż Kobido przynosi doskonałe odprężenie układu nerwowego, dzięki czemu skutecznie niweluje skutki stresu, bóle głowy, bezsenność i zmęczenie.

Jak często wykonywać Kobido

Zalecane są regularnie sesje masażu Kobido. Jedna sesja co dwa albo trzy tygodnie, w cyklu 10 sesji są najlepszym rozwiązaniem. Następnie poleca się okazjonalnie sesje masażu np. raz w miesiącu. Masaż Kobido daje niesamowite efekty dla skóry twarzy, tkanki skóry stają się jędrne, a mięśnie gładsze i bardziej napięte.

Przeciwwskazania

Ten rodzaj masażu nie jest zalecany kobietom w ciąży, osobom chorym na raka lub chorym na serce. W przypadku gorączki, ekstrakcji zęba, wysypki, świeżej blizny lub ciężkiego trądziku pielęgnacja metodą Kobido również nie jest wskazana.

Kobido Gdynia – gabinet Karmel – skontaktuj się z nami.
Odwiedź naszą placówkę w Gdyni przy ulicy Wierzbowej 36.