Masaż twarzy Kobido Gdynia

 

Jeśli interesuje Cię masaż twarzy Kobido w mieście Gdynia, jesteś w najlepszym miejscu! Kobido to japońska technika masażu, łącząca masaż twarzy i szyi oraz pielęgnację tych partii ciała. Masaż twarzy Kobido jest metodą masażu, która ceniona jest za odmładzające i ujędrniające efekty bez użycia skalpela.

 

Czym jest masaż twarzy Kobido

Masaż twarzy Kobido, znany także jako japoński masaż twarzy, sprzyja odmłodzeniu cery za pomocą przywrócenia jej jędrności. Kobido to głęboki masaż, który wykonuje się na powierzchni skóry twarzy i szyi.

Celem masażu twarzy Kobido jest usprawnienie krążenia limfy twarzy i szyi, pozbycie się napięcia mięśni i eliminacja zmarszczek. Masaż twarzy Kobido w gabinecie Karmel w Gdyni wykonujemy tradycyjnie na twarzy i szyi.

 

Zapraszamy 

Poniedziałek - Piątek
od 10 do 19
Sobota
od 10 do 17

SALON KOSMETYCZNY
W GDYNI ORŁOWO
Wierzbowa 36 - Gdynia

SALON KOSMETYCZNY
W GDAŃSKU WRZESZCZU
Klonowa 1/18a - Gdańsk

Masaż twarzy Kobido w gabinecie Karmel – Gdynia

Kobido jest niechirurgicznym liftingiem twarzy i szyi. Eksperci uważają, że masaż twarzy Kobido składa się z 48 rodzajów ruchów.

Masaż twarzy Kobido w gabinecie Karmel, Gdynia – etapy zabiegu.

Kobido rozpoczynamy od masażu biustu, dzięki czemu następuje pobudzenie krążenia krwi. Następnie koncentrujemy się na lewej stronie twarzy Klientki, na tzw. stronie Yang, która łączy się z organami. Kolejnym krokiem jest masaż prawej strony twarzy, czyli Yin, która połączona jest z wnętrznościami.

Zamiarem masażu twarzy Kobido jest zespojenie części Yang i Yin, praca nad równowagą „chi”, nad witalnością.

Masaż twarzy Kobido rozpoczynamy od suchego masażu tkanek głębokich, zatem nie korzystamy na tym etapie z olejku bądź serum. Ten etap sprzyja eliminacji napięcia mięśni głębokich twarzy, które odpowiadają za nasze zmarszczki mimiczne. Kolejnym krokiem jest etap relaksujący, gdzie ruchy masażystki są delikatne, co wpływa na odprężenie i zmniejszenie szkodliwego stresu.

Następny etap, to drenaż limfatyczny, znany z pobudzania przepływu krwi oraz limfy. Drenaż usuwa szkodliwe toksyny z naszego organizmu. Podczas tego etapu masażu twarzy Kobido dostarczamy niezbędne składniki odżywcze, które odżywiają tkanki skóry twarzy.

Na końcu przechodzimy do etapu charakterystycznego dla Kobido, czyli intensywnego masażu twarzy oraz szyi – etap liftingujący i ujędrniający.

Umów się na wizytę w naszym gabinecie – masaż twarzy Kobido Gdynia.

Masaż twarzy Kobido – korzyści

Technika ta polega na połączeniu szybkich i wolnych ruchów dłoni, aby poprawić krążenie twarzy, szyi i górnej części klatki piersiowej. Masaż z wykorzystaniem różnych prędkości jest niezbędny, ponieważ pozwala usunąć martwe komórki i pobudzić produkcję elastyny ​​i kolagenu, które są niezwykle przydatne dla zdrowia naszej skóry. Masaż twarzy Kobido pozwala uzyskać prawdziwy efekt odmłodzenia: spłycenie zmarszczek, przywrócona objętość skóry i oczywiście promienną cerę.

Masaż twarzy Kobido – jak często wykonywać

Na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać – są widoczne już po pierwszej sesji w profesjonalnym gabinecie. Aby utrzymać efekty należy wykonać 10 sesji o częstotliwości co dwa albo trzy tygodnie. W takim tempie skóra Twojej twarzy będzie wyglądać promiennie, będzie jędrna i zrelaksowana w naturalny sposób. W racji na podtrzymanie efektów polecane jest wykonywanie masażu twarzy Kobido przynajmniej raz na miesiąc.

Przeciwwskazania

Masaż twarzy Kobido nie poleca się kobietom w ciąży, osobom chorym na raka, na serce, lub po ekstrakcji zęba. Kobido nie jest zalecany podczas gorączki, wysypki, albo trądziku.

Masaż twarzy Kobido Gdynia – umów się na zabieg.
Gabinet Karmel mieści się w Gdyni przy ulicy Wierzbowej 36.